Jsme na sociálních sítích

Aktuality
Témata závěrečných prací

Témata závěrečných prací

Nabízíme studentům vysokých škol možnost zpracovávat bakalářeké a diplomové práce v EZÚ. Pokud máte zájem podílet se na řešení konkrétních úkolů a projektů podívejte se na naší nabídku.

Společensky účelná pracovní místa v EZÚ

Společensky účelná pracovní místa v EZÚ

V rámci spolupráce s úřady práce jsme v březnu vytvořili dvě společensky účelná pracovní místa (SÚPM). Díky tomu může v EZÚ působit čerstvý absolvent v rámci projektu Odborné praxe pro mladé do 30 let v Praze a zkušený pracovník, který dlouhodobě nemohl nalézt pracovní uplatnění.

Konference studentských odborných prezentací v cizích jazycích

Konference studentských odborných prezentací v cizích jazycích

7. listopadu jsme se zúčastnili předkola Konference studentských odborných prezentací v cizích jazycích pořádaného Ústavem jazykové přípravy Západočeské univerzita v Plzni.

Zobrazit více aktualit

Volné pozice v EZÚ

Níže je naše aktuální nabídka pracovních míst. Pokud jste nenašli volnou pozici, která by vás zaujala, a přesto si myslíte, že by vás práce v EZÚ bavila a vy byste byli pro EZÚ přínosem, zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem na hr@ezu.cz nebo kontaktujte přímo našeho personalistu.

 

Seznam volných pozic

 

Nabízíme

Absolventi & studenti

Dokončili jste školu a zajímáte se o práci v elektrotechnice? Nemáte dostatečnou praxi a jinde vás nechtějí zaměstnat? Jste studentem a stále plníte školní povinnosti, přesto byste rád získal praxi v oblasti vašeho zájmu? My vás chceme do týmu!

Zjistit více

Po rodičovské dovolené

Vracíte se z rodičovské „dovolené“ a nikde vás nechtějí zaměstnat, protože jste dlouho mimo obor? My vás zaškolíme, naučíme vás vše potřebné a nabídneme vám práci v našich laboratořích a pomůžeme vám opětovně nastartovat vaší odbornou kariéru.

Zjistit více

Osoby 50+

EZÚ si velice váží zkušených zaměstnanců, kteří za léta praxe posbírali řadu zkušeností a poznatků a kteří mají chuť i nadále pracovat. Jsme otevřeni jak osobám, které hledají klidnou práci v elektrotechnických oborech, tak i aktivním lidem, kteří by rádi pokračovali v budování odborné kariéry.

Zjistit více

Proč EZÚ

Kdo jsme

EZÚ je státní podnik jehož zakladatelem je MPO a který vznikl v roce 1926. Mezi hlavní činnosti podniku patří provádění zkoušek elektrických výrobků, kalibrace měřidel, posuzování systémů řízení a ověřování výherních hracích přístrojů a VLT. Pro naši činnost jsme akreditovanou, autorizovanou a notifikovanou osobou.

Zjistit více

Proč pracovat v EZÚ

EZÚ nabízí výborné sladění osobního a pracovního života, tzv. work-life balance. Má unikátní vybavení laboratoří a know-how posbírané za dlouhá léta působení na trhu. Pro své zaměstnance nabízí EZÚ nadstandardní benefitní program. 

Zjistit více

Spolupracujeme se školami

Chcete ukázat studentům, že fyzikální vzorce a poučky mají i praktické využití? EZÚ vám nabízí možnost exkurze ve zkušebních laboratořích. Přijďte se podívat, jak se měří světelné veličiny, elektromagnetická kompatibilita, nebo třeba bezpečnost zdravotnických prostředků.

Zjistit více